O nás

Kufrland je alternatívou medzi čínskymi kuframi nízkej kvality z hypermarketov a kvalitnými ale predraženými kuframi slávnych značiek v luxusných obchodoch. Vznikol v roku 2018 v Prahe a v krátkom čase si získal priazeň všetkých vekových a sociálnych skupín.

Kufrland má tovar s cenou ako v hypermarkete, ale v krásnom obchode a s obsluhou, ktorá o cestovných potrebách niečo vie a nepredáva s nimi zároveň aj pečivo a údeniny.

Kufrland načúva svojim zákazníkom a snaží sa vyhovieť ich potrebám. Nevnucujeme im nepredajný tovar z plných skladov, ale pýtame sa na ich predstavy.

Kufrland vám tu neprináša príbeh o tom, ako sme vyrástli z ničoho. Je to predsa príbeh väčšiny firiem, vrátane tej našej.

Kufrland je pripravený plniť každé vaše želanie. Náš sortiment sa neustále mení a prispôsobuje vašim potrebám. Príďte sa presvedčiť, pýtajte sa, píšte. Načúvame vám.

kufrland-2020-10kufrland-2020-10-1

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie