Príručný kufor Shake

Kód: 1841
89 € / ks
Vypredané
Položka bola vypredaná…

VIP CLUB sk

✅  kufor kabínovej veľkosti s originálnym designom

TSA zámok

Detailné informácie

Podrobný popis

Originálny design kufru v kombinácii s výraznou oranžovou farbou zaujme každého na prvý pohľad. Model je vyrobený z ABS kombinovaného s polykarbonátom a tým dosahuje ľahkosti, pružnosti a odolnosti.  Vo výbave okrem štyroch koliesok nechýba bočné stojančeky ani kódovací TSA zámok. Všetko je v oranžovom spracovaní, vrátane dvoch pevných rúčok.

Teleskopická rukoväť sa dá vytiahnuť do výšky 106 cm. Prekvapivý je krásne modro riešený vnútorný priestor, ktorý s oranžovou skvele kontrastuje. Nájdeme v ňom menšie vrecko, zipsom oddelený priestor aj fixačné popruhy, všetko v modrom.

Hodnotenie Kufrlandu:

kufrland-jedinečný designkufrland-do letadla

Dodatočné parametre

Kategória: Kufre
Záruka: 2 roky
Veľkosť: príručný /S/
Počet koliesok: 4
Zamykanie: TSA kódovací zámok
Expandér: nie
Farba: červená (oranžová)
Rozmery (v cm): 55x37x20
Hmotnosť (v kg): 2,8
Objem (v litroch): 36
Materiál: polykarbonát/ ABS
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Snímek obrazovky 2020-09-14 v 18.41.47

Spoločnosť bola založená v roku 2008 súčinnosťou technikov a designérov z Talianska, Ruska a Anglicka. Batožina Bestbags zvyčajne nezostáva bez povšimnutia, dizajn sa snúbi s krásou a praktickosťou. Návrhári Bestbags sú inšpirovaní umeleckými dielami známych maliarov a fotografov a vytvárajú nové témy, ktoré zostávajú nadčasové. Spolupráca s odborníkmi v plastoch aj polymérnych materiáloch umožňuje použiť najlepšie dostupné technické inovácie s cieľom zlepšiť kvalitu a štruktúru produktov. Vo výrobe používajú len certifikované príslušenstvá a materiály, každá súčiastka prechádza starostlivou kontrolou kvality. Neobyčajný svet Bestbags každý rok ponúka širokú škálu škrupinových aj textilných kufrov s 2 alebo 4 kolesami, ľahko rozpoznateľným avantgardným designom, atraktívnymi, jedinečnými farbami a prekvapivými vzormi.